Top 5 pomysłów na prezent dla aktywnych

Jaki prezent możemy kupić komuś, kto uwielbia chodzić na siłownię? A może w naszej rodzinie jest pasjonat sportów zespołowych? Jaki prezent dla aktywnych będzie najbardziej trafiony? Sprawdź nasze 5 pomysłów!

1. Shaker

Ładny i stylowy shaker będzie bardzo trafionym prezentem każdego miłośnika sportu. Towarzyszyć będzie mu przy wszelkich aktywnościach, a jeśli wiemy że dana osoba przyjmuje odżywki białkowe, nowy shaker zawsze się przyda. Warto zadbać o to, żeby był on dobrej jakości i, żeby w środku miał specjalną kuleczkę, która pomaga wymieszać odżywkę z wodą lub mlekiem. W przeciwnym razie taki shaker może okazać się bez użyteczny.

2. Bidon

Bidon świetnie sprawdzi się u osób, które dużo jeżdżą na rowerze, czy biegają. Warto wybrać taki który będzie pasował do uchwytu w rowerze. Na rynku są obecnie bidony przycinek które pomagają też w kontrolowaniu odpowiedniego poziomu spożycia wody i pokazują ile wypiliśmy i ile powinniśmy jeszcze wypić danego dnia. To świetny prezent dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie.

3. Uchwyt na telefon

Niemal każdemu sportowcowi sprawdzi się dobrej jakości uchwyt na telefon. To specjalny pokrowiec, który nakładamy na ramię i do którego wkładamy swój telefon komórkowy. Dzięki temu, można słuchać muzyki podczas treningu i nie przejmować się tym, gdzie jest nasz telefon. Co więcej, dzięki przeźroczystej folii, nie musimy go wyciągać, żeby odpisać na wiadomość, czy zmienić piosenkę.

4. Akcesoria do jogi

Jeśli nasz znajomy lubi ćwiczyć w domu, dobrze sprawdzą się akcesoria do jogi. Możemy wybrać tutaj ładną matę, czy przeróżne klocki, dzięki które osiąganie poszczególnych pozycji stanie się łatwiejsze. Takie akcesoria nie zajmują dużo miejsca w domu, a można przeprowadzić z nimi wiele różnych treningów. To bardzo uniwersalny prezent, nie tylko dla tych przycinek którzy ćwiczą jogę.

5. Elektroniczna waga kuchenna

Oprócz ćwiczeń, bardzo ważne jest też zdrowe odżywianie się. Bez wagi kuchennej jest to niemal niemożliwe! Jeśli nasz znajomy nie ma jeszcze takiego urządzenia, warto kupić je na prezent. Dzięki niemu można dokładnie zważyć ile danych składników ląduje w naszych posiłkach i obliczyć ich wartość odżywczą.

Jaki prezent dla aktywnych wybrać?

Przede wszystkim taki, które będzie związane z zainteresowaniami naszego znajomego. Jeśli ktoś trenuje siłowo i nienawidzi jazdy rowerem, bidon rowerowy nie sprawdzi się zbyt dobrze. Warto też zorientować się czy dana osoba przypadkiem nie ma już wybranego przez nas gadżetu. Niektórych rzeczy warto mieć dwie sztuki, ale jedna waga kuchenna zdecydowanie wystarczy.