Niezwykły trening na uniesione i jędrne pośladki!

Te niezwykłe ćwiczenia na uniesienie pośladków, o których zaraz przeczytasz są nie tylko skuteczne, ale też wyjątkowo proste. Regularne praktykowanie ich uniesie Twoje pośladki, sprawi, że będą one jędrniejsze i podbarwione cellulitu. To szybki i efektowny trening, którego efekty zobaczysz już po kilku tygodniach regularnych ćwiczeń!

Jak wykonywać ćwiczenia na uniesienie pośladków?

W tego rodzaju ćwiczeniach bardzo ważna jest konsekwencja i regularność. Jeśli będziesz wykonywać ten trening sumiennie i regularnie, z pewnością szybko zobaczysz pierwsze efekty. Ćwiczyć warto 2-3 razy w tygodniu, robiąc sobie przynajmniej jeden dzień przerwy między poszczególnymi treningami. Jak widzisz, takie ćwiczenia nie będą przesadnie czasochłonne.
Pamiętaj też o tym, żeby poszczególne ćwiczenia wykonywać dokładnie tak, jak w instrukcji. Nie wprowadzaj swoich modyfikacji, żeby ułatwić sobie trening, bo w tej sposób zmniejszysz jego efektywność. Rób sobie minutę przerwy między seriami, a cały trening nie powinien zająć Ci więcej, niż 15 minut. Po takim treningu możesz poświęcić też kilka minut na rozciąganie, żeby uniknąć nieprzyjemnych zakwasów.

Prosty i szybki trening na uniesienie pośladków

1. Przysiady z wyskokami
Stań w lekkim rozkroku i zrób przysiad wypychając biodra do tyłu. Twoje uda powinny być równoległe do podłogi. Zatrzymaj się na chwilę, po czym wyskocz jak najwyżej potrafisz. Wyląduj na ugiętych nogach, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Zrób 15 powtórzeń w 2 seriach.
2. Martwy ciąg na jednej nodze
Do tego ćwiczenia przydadzą Ci się hantelki. Jeśli ich nie masz, możesz użyć butelek z wodą. Stań prosto trzymając hantle w jednej ręce. Pochyl się do przodu i zrób jaskółkę, unosząc nogę w górę. Następnie, powróć do pozycji stojącej. Zrób 2 serie po 15 powtórzeń i pamiętaj, żeby zmieniać nogę.
3. Unoszenie bioder
Połóż się na macie i ułóż ręce równolegle do tułowia. Zegnij nogi. Teraz unoś biodra tak wysoko, jak potrafisz. Zatrzymaj się na kilka sekund z biodrami w górze. Wróć do pozycji leżącej. Powtórz to ćwiczenie 15 razy i zrób 2 takie serie.

I gotowe!

Ten prosty trening zagwarantuje, że Twoje pośladki będą jędrne i uniesione w bardzo krótkim czasie. Powtarzaj taki trening 2-3 razy w tygodniu i ciesz się spektakularnymi efektami. Pamiętaj, żeby robić sobie przynajmniej jeden dzień przerwy między treningami. W ten sposób Twoje mięśnie będą miały czas, żeby nieco odpocząć i się zregenerować. Zacznij teraz, a Twoja pupa z pewnością będzie wyglądać świetnie na lato!